4G ve Wi-Fi 6 destekli Mesh sistemi: TP-Link Deco X50-4G

TP-Link, Deco Mesh ailesinin yeni üyesini Türkiye’de satışa sundu. TP-Link Deco X50-4G olarak adlandırılan model diğer Deco Mesh modelleriyle benzer bir deneyime sahip.

Diğer modellerden farklı olarak bir adet SIM kart yuvasını bünyesinde barındıran TP-Link Deco X50-4G bu sayede mobil ağ oluşturulmasını mümkün kılıyor. Sabit internet bağlantısında bir sorun olduğunda, mobil internet devreye alınabiliyor. Deco X50-4G, sabit bağlantıda yüksek hızlara ulaşabiliyor. Wi-Fi 6 teknolojisine de destek veren cihaz bu sayede yüksek bağlantı hızı dışında geniş kapsama alanı ve daha çok cihaza bağlantı desteği sağlıyor. Wi-Fi 6 ile birlikte Mesh teknolojisini de bünyesinde barındıran cihazda Wi-Fi antenleriyle birlikte iki adet LTE anteni bulunuyor.  Bu sayede mobil sinyaller evin her yerine ulaşabiliyor. X50-4G’de 3 adet Gigabit Ethernet girişi ve bir adet de VoLTE telefon bağlantı noktası yer alıyor.

TP-Link Deco X50-4G modelinin Türkiye’deki fiyatı ne kadar?

WPA3 güvenlik standardı destekli olan Deco X50-4G, TP-Link’in HomeShield güvenlik paketiyle geliyor. Gerçek zamanlı IoT ve ağ koruması sağlayan bu paket başta çocukların internette güvenliği olmak üzere kullanıcılara denetim olanağı sunuyor.  Deco uygulaması üzerinden son derece kolay kurulup yönetilen Deco X50-4G’nin tavsiye edilen satış fiyatı 4.449 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx