Trend Raporu

Kışın trendi: Terlikler

Moda dünyasında rahatlığın ön planda olduğu bir dönemden geçiyoruz. Bu sonbahar-kış sezonunda terlikler hem markalarda hem de sokak modasında karşımıza çıkıyor. “Kışın terlikle sokağa mı çıkılır?” demeyin. Terlikler, son yıllarda bir trendin ötesine geçti, başka bir şeye dönüştü. Aklımıza gelebilecek hemen hemen her ayakkabı bir terlik görünümü olarak yeniden tasarlandı. Sezonun koleksiyonlarında, düz tabanlardan platformlara, ince ya da kalın topuklara kadar her isteğe uygun seçenekler mevcut. Özellikle içi kürklü olanlar bir tık daha öne çıkıyor.

RUGAN PANTOLONLAR

Bu sezon rugan pantolon modasında öncülük ediyor. Parlak pantolonlar da bu, en çok tercih edilenleri arasında. Tişört, bluz, deri ceket, kot parçalar ve daha pek çok modelle uyum sağlayan, her sezona eşlik eden parlak pantolonlar sezonda en kullanışlı ve trend parça! Beyaz gömleklerin en çok yakıştığı şeylerden biri olan parlak deri pantolonlar gündelik tarzda çok kullanıldığı gibi stilinizi de güzel tamamlar. Ya da bir sweatshirt ile topuklu ayakkabı kullanarak da şık bir yemeğe gidebilirsiniz. Özellikle podyumlarda birçok markada karşımıza çıkan rugan pantolonlar, sokak modasında da trendin öncüsü…

Lüks mücevher koleksiyonu

Prada, yüzde 100 sertifikalı geri dönüştürülmüş altından üretilen ilk sürdürülebilir mücevher koleksiyonu Eternal Gold’u sundu. Çalışmaları üç yıl süren koleksiyon, Prada’nın ikonik tarzını mücevhere çevirirken, markanın kalp, üçgen, zincir, yılan gibi çok sevdiği figürleri de öne çıkarıyor. Koleksiyonda yılan bilezikler, kalp motifleri, zincir kolyeler, şerit gerdanlıklar içeren neo-klasik parçalar dikkat çekiyor. Kolye, bileklik, kelepçe bilezik, küpe gibi parçaların olduğu Fine Jewellery Koleksiyonu, stil yatırımcıları için vazgeçilmezlerden olacağa benziyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir