Realme 11 serisi hakkında artık neredeyse her şeyi biliyoruz diyebiliriz

Realme, yeni numara serisini 10 Mayıs’ta Çin’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Realme 11 serisi, yüksek özellikleri ve özellikle Realme 11 Pro+ dahil olmak üzere hoş görünümlü telefonları içerecek. Sızdırılan görüntüler, cihazın yuvarlak bir kamera modülüne sahip suni deri bir arka yüzey alacağını gösteriyor. Realme 11 Pro+ küresel piyasaya ne zaman sunulacak henüz belli değil, ancak yakın bir zamanda Hindistan ve diğer ülkelerde piyasaya sürüleceği NBTC ve BIS sertifikasyonları ile doğrulandı.

Endonezya’daki NBTC web sitesinde ortaya çıkan RMX3741 model numaralı Realme 11 Pro+, GSM, WCDMA, LTE ve NR dahil olmak üzere hücresel bağlantı seçeneklerini doğruluyor. Ayrıca, aynı model numarasıyla Hindistan’da piyasaya çıkması da beklentiler arasında.

Akıllı telefon hakkında daha önceki sızıntılar sayesinde birçok bilgiye sahibiz. Realme 11 Pro+, suni deri kaplamalı bir premium tasarıma sahip olacak ve yuvarlak kamera modülü, bu yıl Çinli üreticiler tarafından takip edilen trendle uyumlu olacak.

Realme 11 serisi hakkında artık neredeyse her şeyi biliyoruz diyebiliriz

Realme 11 Pro+, 6,7 inç FHD+ çözünürlüklü AMOLED ekran, 120Hz yenileme hızı ve 2160Hz PWM yüksek frekanslı karartma özelliği ile premium orta segment bir akıllı telefon olarak piyasaya sürülecek. MediaTek Dimensity 7050 tarafından güçlendirilen telefon, 16GB’a kadar RAM ve maksimum 1TB dahili depolama kapasitesi ile donatılabilecek. Ayrıca, cihazın büyük bir 5.000mAh batarya ve 100W hızlı şarj desteğiyle geleceği tahmin ediliyor.

Realme, son zamanlarda Hindistan ve diğer pazarlarda büyük bir başarı elde etti ve Realme 11 serisi ile bu başarısını sürdürmeyi hedefliyor. Realme 11 Pro+’ın piyasaya sürülmesiyle birlikte, rekabetçi orta segment akıllı telefon piyasasında güçlü bir rakip olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx