OnePlus 11’in özellikleri belli olmaya devam ediyor! Efsane bir telefon geliyor!

OnePlus, her geçen gün portföyünü arttıran ve bununla birlikte de sektörde belli bir pazar payına ulaşan bir marka. Yıl başından bu yana akıllı telefon dünyasına armağan ettiği orta ve üst seviye cihazlarla adından bahsettiren şirket, 2022’ye güzel bir şekilde veda edebilmek için oldukça önemli bir akıllı telefon modeli üzerindeki çalışmalarını da yoğunlaştırmış gibi görünüyor. Evet OnePlus 11 modelinden bahsediyoruz.

Çinli şirketin yeni amiral gemisine baktığımız zaman, artık bu telefonun gücünü Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden alacağını herkes biliyor diyebiliriz. Söz konusu yonga setini 16GB RAM ve 256GB dahili depolama alanıyla destekleyecek olan telefonun ön yüzü ise 6,7 inç büyüklüğünde QHD+ çözünürlüğünde bir kullanım imkanı sunacak olan OLED ekrana emanet.

OnePlus 11’in özellikleri belli olmaya devam ediyor! Efsane bir telefon geliyor!

Telefonun arka yüzeyine baktığımız zaman, bu yüzeyde 50MP + 48MP + 32MP’lik oldukça güçlü üçlü bir kamera kurulumun yer alacağını görüyoruz. Telefonun ön yüzeyinde bulunan selfie kamerası hakkında ise henüz kesinleşmiş bir durum yok.

Öte yandan OnePlus’ın bu telefonu önce Çin’de daha sonra ise Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunacağı öğrenilirken, Avrupa ülkeleri arasında Almanya’nın olmayacağını da hatırlatalım. Bu durumun sebebi ise Oppo ve OnePlus’ın Nokia tarafından açılan patent davası sonucunda bu ülkedeki satışlarının tamamen yasaklanmış olması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir