Kılıçdaroğlu ile Akşener Adıyaman’a servis aracıyla gitti

Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti lideri Meral Akşener, Saadet Partisi’nin Adıyaman’da düzenlediği iftara katıldı.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, sosyal medya hesabından o anları paylaştı. Özel’in videosunda Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve partililerin iftara minibüsle gittiği görüntüler yer aldı.

“14 MAYIS’TAN SONRA ŞATAFAT BİTECEK”

Paylaşımına “Millet İttifakımızın Cumhurbaşkanı adayı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Yardımcımız Meral Akşener ile birlikte Adıyaman’da Saadet Partisi’nin iftarına gittik. Adıyaman, ne şatafatlar ne Mercedes’ler gördü. 14 Mayıs’tan sonra şatafat bitecek!” notunu düşen Özel, paylaştığı videoda şunları söyledi:

“Adıyaman’da Saadet Partisi’nin iftarında Millet İttifakı’nın altı lideri buluşacak. Sayın Kılıçdaroğlu ve Sayın Akşener, 2018 model bir Sprinter ile Adıyaman’da ilerliyor. Bu Adıyaman, ne konvoylar ne Mercedes’ler 100 araçlı lüks konvoyları gördü. ’14 Mayıs’tan sonra israf bitecek, 14 Mayıs’tan sonra şatafat bitecek’ diyenlerin bugünkü hali.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx