İstanbul’da vahşet: Kesimlere ayrılmış ceset bulundu!

Bir ihbarı pahalandıran polis takımları, saat 16.30’da Kocamustafapaşa Mahallesi İzci Türk Sokak’ta bir apartmana geldi. Yapılan incelemede apartmanda bir dairede kesimlere ayrılmış ceset bulundu. Etrafta güvenlik tedbirinin alınmasının akabinde olay yeri inceleme polisleri ve savcı inceleme yaptı.

İncelemelerin akabinde ceset otopsi yapılmak üzere İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayı aydınlatmak için çalışmalara başlayan polis, etraftaki güvenlik kameralarını inceleyip, görgü şahitlerinin tabirine başvurdu. Şimdi kimliği tespit edilemeyen cesedin otopsinin akabinde kime ilişkin olduğunun tespit edilebileceği öğrenildi.

“CESETLER KESİMLERE AYRILMIŞ”

Mahalle sakini Kürşat Cebeci, “Ben burada konuğum yeni geldim. Buraya geldiğimde polisler vardı. Argümana nazaran 1 hafta evvel burada öldürülen bir adamın cesedi bulunmuş. Cesedin modüllere ayrıldığını söylüyorlar, ne kadar hakikat bilmiyorum. Kim olduğunu, yaşını bilmiyorum. Cenaze aracını geldi, cesedi götürdüler, olay yeri inceleme grupları, çalışmalarını yapmışlar. Yaşlı biri olduğunu duydum” dedi.

KAYNAK: DHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx