GTA 6’ya Ekleneceği İddia Edilen Sörf Mekaniği Hepimizi Heyecanlandırmayı Başardı

Çok uzun bir süredir çıkmasını beklediğimiz ve son birkaç aydır hiç duymadığımız kadar iddia ortaya atılan Grand Theft Auto 6 hakkında şimdi de farklı teori olduğu söylendi. Oyunda sörf mekaniği yer alacakmış ve Rockstar çalışanları bunun için ayrı bir ekip oluşturmuş durumda.

Grand Theft Auto 6 hakkında inanılmaz detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Çok uzun bir zamandır duyurulmasını beklediğimiz ve oyun tarihinin en önemli serilerinden birisi olan Grand Theft Auto 6 için bu sefer farklı bir iddia ortaya atıldı. Söylenene göre oyunda sörf mekaniği yer alacakmış.

Bir Twitter hesabının paylaştığı bilgiye göre, bu mekanik için 20 kişilik bir ekip çalışma sürdürüyormuş.

Rockstar Games’in üzerinde çalışmalar sürdürdüğü GTA 6 için ortaya atılan bu iddia, bir Twitter sayfası tarafından ortaya çıkarıldı. Henüz kesinleşen bir bilgi yok ancak söylenene göre oyunda sörf mekaniği yer alacakmış. Oyun içerisindeki denizlerde kafamıza göre sörf yapabilecekmişiz.

“Rockstar Games’in, yalnızca GTA 6’nın su fiziği üzerinde çalışan ve seride ilk kez sörf yapmayı tanıtan 20 mühendisten oluşan bir ekip tuttuğu bildirildi.”

Bu mekanik oyun için çok küçük bir detay olabilir çünkü tüm zamanların en pahalı oyunu geliyor.

Ortaya atılan bu iddia aslında oyunun geliştirme maliyetinin yanında sönük bir özellik gibi kalıyor. Çünkü başka bir iddiaya göre oyunun sadece geliştirme maliyeti 1-2 milyar dolarak mal olacakmış ve bu da onu tüm zamanların en pahalı oyunu yapmaya yetecek gibi duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx