Şevval Şahin’in 23’üncü yaş partisi! ‘Zirve tek kişiliktir’

Şevval Şahin, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Murat Kazancıoğlu ile görüntülenmişti. Sürpriz bir ilişkiye başlayan ikili, ilk kez objektiflere yakalanmıştı. El ele Bebek sokaklarında dolaşan Murat Kazancıoğlu ve Şevval Şahin, kameraları fark edince panik olmuştu.

Görüntülendikleri anda birbirlerinin ellerini bırakmayı tercih eden çift, kısa süre konuştuktan sonra bir mekana yönelmişti. Şahin ve Kazancıoğlu, basın mensuplarının “Hayırlı olsun” sözlerini, “Teşekkürler” diye cevaplandıktan sonra koşar adım mekana giriş yapmıştı.

“HER ŞEY YOLUNDA”

Şahin, sonrasında ise Arnavutköy’de yürüyüş yaparken kameralara yansımıştı. Kazancıoğlu’nun ailesinin kendisini istemediği haberleri hatırlatılan tescilli güzel, şaşkınlıkla, “Her şey yolunda, öyle bir şey yok. Haberi de görmedim bu arada, nereden çıktı?” diye konuşmuştu. İlişkinin nasıl ilerlediği sorularına Şahin, “Süper, dört dörtlük” diye cevap vermişti.

YENİ POZLARINI PAYLAŞTI

Özel hayatının yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündem olan tescilli güzel, 408 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınladığı yeni kareleriyle yine adından söz ettirmeyi başardı.

Geçtiğimiz günlerde 23’üncü yaşına giren ve doğum günü partisi için derin dekolteli, renkli elbisesiyle objektif karşısına geçen ünlü isim, fit halini gözler önüne serdiği karelerini peş peşe paylaşarak; “Peri kızı ya da elf gibi hissettim” notunu yazdı.

“İYİ Kİ DOĞDUN GÜZELLİK”

Şahin’in kısa sürede binlerce beğeni alan karelerine; “Elbisenin renklerine bayıldım”, “Zirve tek kişiliktir” ve “İyi ki doğdun güzellik” gibi yorumlar yazıldı.

“MARDİN’E KÜTÜPHANE YAPTIRMAK İSTİYORUM”

Öte yandan Şevval Şahin, izleyici olarak katıldığı Nihan Peker defilesinde köy okullarına yardımda bulunduğu söylemiş ve şöyle konuştu:

“İşlerimle uğraşıyorum, bir süredir İstanbul’dayım. Güzel birkaç proje var, onları değerlendiriyorum ve burada olmaktan keyif duyuyorum. Yardımda bulunduğum yerlere gidemedim, kitap yolladım ama nisan ayında Mardin’e gidip orada kütüphane yaptırmak istiyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.