Serdar Ortaç’ın eski karısı Chloe’den bebek itirafı! Bakın neden çocuk istememiş? “Serdar’a yazık ettin”

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç ile 2014 yılında evlenip 2019 yılında boşanan Chloe Loughnan, boşanma sonrası kendi ülkesi olan İrlanda’ya dönmüştü. Orada futbolcu Andy O’Connell ile aşk yaşamaya başlayan Lounghnan ilgisine son verip Fergus Hennessy ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İrlandalı hoş Chloe Loughnan sevgilisi Hennessy evlilik kararı aldığını açıkladı. Bununla da yetinmeyen Chloe Serdar Ortaç ile iken çocuk istemem kararını da değiştdi. Chloe artık anne olmaya hazır olduğunu belirtti. Bakın neler söyledi?

SERDAR ORTAÇ’IN ESKİ EŞİ CHLOE’DEN ŞAŞIRTAN KARAR

Boşandıktan bir mühlet evvel Türkiye’ye dönen Chloe Loughnan eski eşi Serdar Ortaç’a ödemediği nafakasından ötürü konutuna icra memurları göndermişti. Bu olay üzerine Ortaç, katıldığı bir yayında sitem etmişti.

Tüm bunlar yaşanırken sevgilisi ile bol bol pozlar veren Chloe, futbolcu sevgilisinden ani bir kararla ayrılıp, Fergus Hennessy ile yeni bir aşka yelken açtı.

Türkiye’ye dönen İrlandalı hoş Hennessy ile kısa mühlet evvel evlenme kararı aldığını ve çocuk yapmayı istediğini açıkladı.

ÇOCUK İTİRAFI

Serdar Ortaç ile 5 yıl evli kalan ve çocuk yapmayan Chloe Loughnan “Çocukları çok seviyorum. Birinci evliliğimde çok gençtim. Hazır değildim istemedim. Şimdiki bağımda anne olmaya hazırım, istiyorum” yorumunda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.