Necip Uysal: 14 yıldır en ağır kamp bu

Yeni dönem hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş’ta döneme başlamadan şampiyonluk amacı koyuldu.

Bu doğrultuda kadrosu çalıştıran Fransız teknik adam Valerien Ismael, oyuncuları bir epey zorluyor.

Bu durumdan muzdarip olan oyunculardan biri de Necip Uysal… Beşiktaş kampını kıymetlendiren tecrübeli oyuncu, temponun çok yüksek olduğunu ve antrenmanlarda zorlandıklarını söyledi.

Uysal, “Kampta tempo çok yüksek. Ben 14 yıldır A ekipte kamp yapıyorum, benim için en ağırı bu. Valerien hoca dönem bitince program verdi, o yüzden herkes kampa hazır geldi.” ifadelerini kullandı.

“13 tane hocayla çalıştım”

Necip açıklamalarının devamında, “13 tane hocayla çalıştım, hepsi beni kullandı. Hepsi bana vazife verdi, ben de çalışmayı bırakmadım. 14 yıldır burada oynuyorum, 8 kupa kazandım, bunu çalışmaya borçluyum. Özel hayatıma, uykuya dikkat ediyorum. Bunlar da benim için çok kıymetli.” dedi.

“Gençlerin hepsi yeterli çalışıyor”

Takımdaki genç oyuncuların durumuyla ilgili de konuşan Necip Uysal “Gençlerin hepsi yeterli, çalışıyorlar. Kartal düzgün, onu beğeniyorum. Emirhan düzgün. Bu türlü devam ederse baht bulacaklarına inanıyorum” sözlerini kullandı.

“Sahada basmadık yer bırakmayacak bir grup geliyor”

Takım oyunu ile ilgili konuşan tecrübeli oyuncu, “Bütün transferler bu sisteme nazaran yapılıyor. Alanda basmadık yer bırakmayacak bir kadro geliyor diyebilirim. Çok tempolu çalışıyoruz. 7 gün koşularla geçti. Artık burada topla oynuyoruz. Bu tempo dönem içinde bize yardımcı olacak.” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.