Karagümrük, Gaziantep’i farklı geçti

Spor Toto Muhteşem Lig gruplarından VavaCars Fatih Karagümrük, hazırlık maçında Gaziantep FK’yı 4-1 yendi.

Kaynaşlı ilçesindeki Topuk Yaylası Tesisleri’nde kamp yapan VavaCars Fatih Karagümrük ile Gaziantep FK, tesisin idman alanında hazırlık maçı yaptı.

Fatih Karagümrük, Viviano, Biraschi, Burak, Buyruk Tintiş, Caner, Ricci, Jimmy, Levent Mercan, Fabio Borini, Musa, Mbaye Diagne 11’i ile alana çıkarken, Gaziantep FK ise Günay, Alexandru Maxim, Alın Tosca, Angelo Sagal, Ertuğrul Ersoy, Luka Stankovski, Papy Djılobodji, Recep Niyaz, Stalios Kıtsıou, Valmir Veliu, Joao Figueıredo 11’i ile maça başladı.

Karşılaşmaya süratli başlayan Fatih Karagümrük birinci yarıyı 3. dakikasında Levent Mercan, 21. dakikada Fabio Borini, 29. dakikada da yeni transfer Mbaye Diagne ile bulduğu gollerle 3-0 önde kapattı.

İkinci yarıda daha atak oynayan Gaziantep FK ise 59. dakikada, Alexandru Maxim’in penaltı golü ile skoru 3-1’e getirse de Fatih Karagümrük ikinci yarıda oyuna dahil olan yeniden yeni transferleri Colin Kazım-Richards’ın 80. dakikada bulduğu golle maçın skorunu 4-1 olarak belirledi.

Topuk Yaylası’nda yeni dönem hazırlıklarını sürdüren her iki kadro yarın yapacakları idmanlarla kamplarını sürdürecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.