İngiltere Kraliyet Ailesi’nden ‘Prens Harry’ açıklaması: ‘Büyük saygısızılık…’

Prens Harry, büyükannesi Kraliçe 2. Elizabeth’in vefatı sonrası ülkesine döndü. Kraliçenin cenazesi için özel müsaade verilen ve askeri üniformasını giyebilen Prens Harry hakkında çıkan savlar ise bitmek bilmiyor.

The Telegraph, Prens Harry’nin Başbakan Liz Truss’tan sonra mevt haberini aldığını ve bunun aile ortasındaki sürtüşmenin bir kesimi olduğunu yazmıştı.

YALANLAMA GELDİ

İlgili haberde Prens Harry’nin haber kamuoyu ile paylaşılmadan yalnızca 5 dakika evvel bilgilendirildiği bilgisine yer verilmişti.

Hürriyet’in Daily Mail’den aktardığı habere nazaran; Kraliyet sözcüsü açıklamasında şu tabire yer verdi; ‘Kamuya fakat her aile üyesi bilgilendirildikten sonra bilgi verildi.

Haberinde bu açıklamalara yer veren Daily Mail, bunun son derece ender bir atılım olduğunun altını çizdi. Gazete kelam konusu gecikmenin Harry’nin o esnada uçakta olduğu ve kendisine ulaşamadığı için gerçekleştiğini sav etti.

MEGHAN İÇİN ‘CASUS’ İDDİASI

Prens Harry’nin karısı Meghan Markle için ise toplumsal medyada birtakım tezler gündeme geldi. Savlardan biri, Meghan’ın kıyafetlerindeki kare halindeki potluğun kıyafet altındaki bir kayıt aygıtı olduğunu tarafındaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.