Ezra Miller komşusunun konutundan alkol çalmadığını argüman etti

The Flash karakterini canlandıran ABD’li oyuncu Ezra Miller, komşusu Isaac Winokur’un konutundan alkol çalmak ile suçlandı. Ünlü oyuncu, çıktığı Vermont Yüksek Mahkemesinde hırsızlık suçlamalarını kabul etmedi, hatasız olduğunu argüman etti.

Winokur’un şikayeti üzerine suçlanan Miller, polise Winokur’un bir aile dostu olduğunu ve “neler olup bittiğini bilmesi gerektiğini” zira Miller’ın annesinin Winokur’dan evvelce müsaade istediğini belirtti.

Ezra Miller, annesine yemek gereçleri almak için Winokur’un meskenine girdiğini argüman etti. Winokur ise Miller’ı 18 yıldır tanıdığını lakin yalnızca davet üzerine Miller’ın meskenine girdiği söz etti.

Miller’in avukatı Lisa Shelkrot, ünlü oyuncunun Vermont Yüksek Mahkemesi tarafından verilen “Ev sakinleriyle tekrar temasa geçmeme ve meskenlerine girmeme” koşullarını kabul ettiğini açıkladı.

Shelkrot, “Ezra’nın, devam eden zihinsel sıhhat sorunları hayati bir ehemmiyete sahip. Ezra, ailesinden arkadaşlarından aldığı sevgiyi ve takviyesi kabul etmek istiyor” dedi.

Miller ayrıyeten, konuta kilitli olmayan bir yan kapıdan girdiğini tez etti.

Miller, 1 Mayıs’ta komşusu konutta değilken komşusunun meskenine girmek ve alkol çalmak sebebiyle haneye tecavüz ve ağır hırsızlık ile suçlandı. Hatalı bulunması halinde Miller, 26 yıla kadar mahpus yatabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx