Ergin Ataman’dan Fenerbahçe taraftarına reaksiyon: Bu sloganları atanlar sindiremese de

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, şampiyonluk serisinde Fenerbahçe Beko’ya karşı 2-0 geriye düşmeleri ve sarı lacivertli taraftarların kendisi hakkındaki tezahüratlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

ING Basketbol Muhteşem Ligi Play-Off Final Serisinde birinci iki maç sonunda Fenerbahçe Beko karşısında 2-0 geriye düşen Anadolu Efes’te başantrenör Ergin Ataman, hem sert hem de tezli açıklamalarda bulundu.

22 gün içerisinde Final Four dahil olmak üzere 10 tane final niteliğinde maç oynadıklarını kaydeden Ataman, “Yorgun olduğumuz bir gerçek fakat şampiyonlar asla pes etmez. Fenerbahçe kadrosunun uğraşını takdir ediyorum lakin salonda toplu olarak bana karşı yapılan, hakarete varan alaycı sloganları unutmuyorum. Biz son 4 yılda Avrupa ve Türk basketbolunun tepesine çıktık. Bu sloganları atanlar sindiremese de biz Türkiye’nin gururuyuz” sözlerini kullandı.

KUPAYI TEKRAR ÜLKER ARENADA KALDIRACAĞIZ

Ergin Ataman, kelamlarını şöyle sürdürdü: “Geçmişte final serisinde 2-0 geriye düşüp de oradan şampiyon şampiyon olan, daima imkansızlıkları başaran grubuz biz. Şampiyon biz olacağız ve geçen yıl olduğu üzere kupayı tekrar Ülker Arena’da kaldıracağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.