Emine Ün’den Yürek Yakan Paylaşım: Yüreğimi Sızlatan Gün… Sözlerim Bitti Üzere

Annesiyle birlikte koronavirüse yakalanan ve ağır bakıma kaldırılan Emine Ün, aldığı acı haberle adeta yıkılmıştı. Tedavi sürecinde annesi Müzeyyen Bolverdi’yi kaybeden Ün, yaşadığı acıyı anlattı. Bu kelamlara yürek dayanmaz. Bakın Emine Ün annesiyle ilgili ne demiş?

“ACIMIN TANIMI YOK”

Hastanede koronavirüs tedavisi gören Emine Ün, toplumsal medya hesabından annesini kaybettiğini duyurmuştu. Ün paylaşımında, “Annem… Kapkara gün, acımın tarihi yok.” tabirlerini kullanmıştı.

YÜREK YAKAN PAYLAŞIM

Annesi Müzeyyen Bolverdi’yi vefat yıl dönümünde anan Emine Ün, toplumsal medya hesabından yürek parçalayan bir paylaşımda bulundu. Ün yaptığı paylaşımda, “Bugünün geldiğine inanamıyorum. Bir yıl… Kalbimi acıtan, yüreğimi sızlatan gün… Benim biricik, hoş annem, tatlı anılarımız tek tesellim… Sözlerim bitti, hislerim devam… Seni çok seviyorum.” ifadelerini kullandı.

Emine Ün’ün bu paylaşımı kısa müddette toplumsal medyanın gündemine otururken takipçilerinden peş peşe takviye iletileri geldi.

AŞI OLMADI SAVLARINA SERT CEVAP

Hakkında çıkan aşı olmadılar tezlerine karşılık veren Ün, “Annemin de, benim de aşılarımız yapılmıştı. ‘Aşı olanlar asla koronavirüs olmayacak’ diye bir şey yok. Yalnızca aşı olanlar genelde hastalığı daha olağan kurallarda atlatabiliyor, o da bireye nazaran değişebilen bir durum. Herkesin var olan hastalıkları ve yaşı farklı lakin annemin çok önemli kronik rahatsızlıkları var. Astım hastalığı, kalbinde stent ve çok çok ağır geçirdiği bir zatürre sorunu vardı. Bu sebepten annem çok hasarlı bir ciğere ve bedene sahip olduğundan maalesef şu an çok ağır bir durum içinde…” açıklamasında bulunmuştu.

EMİNE ÜN KİMDİR?

24 Eylül 1977 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası Tır sürücüsüydü. 3 kız kardeşi vardır. İstanbul Etiler Lisesinden mezun oldu. Tahsil hayatına devam etmedi. 1992 yılında 15 yaşındayken Sevinç Erberk’in ajansında modellik yapmaya başladı.

1994 yılında Hey Girl mecmuasının kapak kızı seçilmiş, 1997 yılına kadar çeşitli mecmualarda fotomodellik yapmış, televizyon reklamlarında rol almış. Mehmet Ali Erbil’in sunduğu ‘Piyangola’ isimli programda hostes sunucu olarak vazife almıştır.

Mahsun Kırmızıgül’ün “Sevdalıyım” isimli klibinde oynayarak herkesin tanıdığı bir isim haline gelmiştir. O devirde bir hoşluk müsabakasına da katıldı birinci on’a kaldı fakat dereceye giremedi. İbrahim Erkal’ın başrol oynadığı “Canısı” dizisinde rol aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.