Bahçeli, birinci mitinginde konuştu: Çürük müzikçilere, kiralık kalemlere odunumuz yok!

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

2023 yılına hazır mısınız? Zilleti bu aziz millete reva görenlerle uğraşa var mısınız? Türkiye’nin önünü kesmek isteyen 6’lı masaya hesap soracak mısınız? Sivas’ın haykırışı her şeye bedeldik. 2023 yılında adayımız aşikâr, kararımız nettir. 1 buçuk yıldır kararsız davrananlar varsın birbirlerine kazık atıp dursunlar, kimin aday olacağını belirlemek için düşmanlarından icazet alıp dursunlar. Milletimize nasıl bir gelecek vadettiğimiz apaçık ortadadır. 

Çiğ süt içmedik ki karnımız ağrısın, zillete tevessül etmedik k istikametimiz şaşsın. Nasıl görünüyorsak oyuz. 

“TERÖRLE DÜŞÜP KALKANLAR BİZE YAKLAŞAMAZ”

Türkiye düşmanlarıyla düşüp kalkanlar bizimle olamaz. Terör örgütleriyle iç içe olanlar bizimle aşık atamaz. Türk ve İslam bedellerine şaşı bakanlar yanımıza bile yanaşamaz.

Cumhur İttifakı muzaffer geçmişimizi müstesna bir geleceğe taşımanın ileri atılan bayraktarıdır. Allah’ın müsaadesiyle Türkiye gayeye varacaktır. Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Gayemiz kendisinin açık orta farkla seçilmesi ve TBMM’de milletvekili sayısı olarak da çok güçlü bir MHP kümesi ve Cumhur İttifakı’nın tecelli etmesidir.

“BAŞARMAYA YEMİN ETTİK”

Allah şahittir ki başarmaya yemin ettik. Kıymetli vatandaşlarım. Fikriyatımızı ve siyasetimizi kontrol altında tutan sıkı bir Allah korkusu ile gayretimizi sürdürüyoruz. Milletimize hizmet aşkıyla yoğruluyoruz.

“KILIÇDAROĞLU EMPERYALİZMİN KILICINI SALLIYOR”

Kılıçdaroğlu valileri, kaymakamları tehdit ediyor. Vatandaşlara borçlarınızı ödemeyin, otomobil almayın davetleri yapıyor. Emperyalizmin kılıcını sallıyor. Erdemsizliğin, uçurumun tabanında dolaşıyor. Ne tuhaftır ki öbür zillet ortaklarından hiçbir itiraz duyulmuyor. Altılı ganyanın beş parti lideri Kılıçdaroğlu’nu kesinlikle sorgulamalıdır.

Sivas’tan soruyorum; 6 kere toplanmalarına karşın bir aday için bile uzlaşamayan bir curcunanın Türkiye’ye bir hizmeti dokunabilir mi? Böylesi bir çarpıklık nerede görülmüştür? Eskinin parlamenter sistemi dışında tek bir projeden bahsedemeyen bu ittifak akıl ve siyaset felci yaşıyorlar.

ENFLASYONLA UĞRAŞ MESAJI

Zillet İttifakı siyasi felç geçiriyor, ne yapacaklarını bilmiyorlar. Kelamları temelsiz, niyetleri berbattır.

Enflasyon canavarının başı kesinlikle ezilecek, bugün az yiyen yarın çok yiyecektir.

Biz siyasi, ekonomik ve diplomatik yükselişi ile Türkiye’ye dayanak olacağız. Cumhur İttifakı çiftçinin, memurun, emeklinin, mazlum gönüllerin can beraberidir. Bizde palavra yok gerçek vardır. Cumhur İttifakı’nın adayı belirli, kararı nettir. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk milletinin takdiri ile yine cumhurbaşkanı seçilecektir.

“CUMHUR İTTİFAKI KIZILELMA SEFERBERLİĞİDİR”

Bizim için imkansız diye bir şey yoktur. Hayal ettiklerimiz eninde sonunda gerçekleşecektir. Cumhur İttifakı Kızılelma seferberliğidir. Bizim adayımız net ve belirlidir. Sayın Erdoğan tekrar seçilecektir. 

“İNANÇLARIMIZA SÖVENLERE TAHAMMÜLÜMÜZ YOKTUR”

Türkiye’yi geri götürmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Cumhur İttifakı hudut ötesinde terörün başını esen gayrettir. Cumhur İttifakı Türkiye’ye sahip çıkan inanmışlıktır. Cumhur İttifakı vatandır. Bizim zillete düşürecek bir ülkemiz yoktur. Bizim inançlarımıza sövenlere tahammülümüz yoktur. Çürük müzikçilere, kiralık kalemlere odunumuz yok. Davetimiz evvel ülkem ve milletim diyen herkesedir. Biz birlikte Türkiye’yiz diyen herkes bu ülkenin öz evladıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.