Arka Sokaklar’ın Volkan’ının yeni mesleği

Pandeminin ortalarında kanser olduğunu öğrenen oyuncu Boğaç Aksoy, rol aldığı diziye veda edip tedavi sürecine başlamıştı. “Benim başıma geleceğini düşünmediğim bu hastalık, genç yaşımda beni buldu” diyen oyuncu, stressiz bir hayat için İstanbul’a veda edip Fethiye’ye yerleşti.

Sabah’ın haberine göre, büyük bir tekne alan oyuncunun ardından da kaptanlık diploması aldığı açıklandı. Oyuncunun, “Doktorum uzun soluklu işlerde yer almamı istemiyor. Burada mutluyum, huzurluyum” dediği kaydedildi.

‘Arka Sokaklar’ dizisinde ‘Volkan Komiser’ karakterini canlandıran Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseriyle mücadele ediyordu. Boğaç Aksoy, son sağlık durumuyla ilgili merak edilenleri sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Sağlık durumu merak edilen oyuncu, sevenlerine güzel haberi vermişti.

Lenf kanseri tedavisi gören oyuncu Boğaç Aksoy, paylaşımına şu notu ekledi:

“Sevgili dostlarım beni iyileştirdin anne dediğimde bu doğruydu ilk günden bugüne harika yol kat ettik yüzde 95 oranında pet temiz çıktı… Ancak T hücreli non hockın olduğum için şimdi son kez hücre tedavisi ve maximum dozda kemoterapi alacakmışım benim içinde sürpriz oldu… 21 gün hastanede ailem ile son kez mücadelemiz olacak… Allah’ın izniyle bir daha tekrarlamamak üzere bu hastalıktan kurtulmak istiyorum… Dualarını eksik etmeyin… Sevgiler Saygılar herkese”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.