Analistlerden Can Sıkan Dogecoin Tahminleri: Haftaya…

En büyük göğüs kripto para ünitesi olan Dogecoin (DOGE), FTX-Alameda krizinde toparlanmaya başladı. Tanınan memecoin bir gecede yüzde 2 yarar sağladı. Lakin, kripto para analistleri Dogecoin fiyatındaki düşüşün devam edebileceğin söylüyor.

Dogecoin düşüş yaşarken, Dogechain yeni duyuru yayınladı

DOGE fiyatı gerilemeye devam ediyor. Bununla birlikte Dogechain, Kasım 2022’nin ikinci haftasında topluluk üyeleri için lokal staking’in kullanılabileceğini duyurusu yayınladı. Duyuruda ağı daha inançlı bir hale getirmek ve üzerine düşeni yapmak isteyen topluluk üyeleri katılabileceği bildirildi. Twitter üzerinden gerçekleştirilen gönderide, Dogechain’in birtakım yatırımcıların tanıdık olmadığı eşsiz bir iş modeli uyguladığını açıklıyor. Bununla birlikte takım, Dogechain ekosisteminde stake yapmanın tesirlerini açıkladı.

https://twitter.com/DogechainFamily/status/1591703576342061056

Dogechain, veDC isimli bir oy emanet staking modeli kullandığını duyurdu. Dogechain token’ları, doğrulayıcılarla direkt stake edilemez. Bunun yerine, kullanıcıların staking için veDC token’ların gereksinimi olacak. DC’nin veDC dolabında kilitlenmesiyle, kullanıcılar veDC tokena sahip olacak. Kilitlenme müddetinin ise ne kadar uzun olursa, kullanıcı o kadar fazla veDC’ye sahip olacağı belirtiliyor.

DC’nin daha inançlı hale gelmesi planlanıyor

Kilitli Dogechain token’ları, vakit kilidi mühleti dolduktan sonra alınabilecek. Bununla birlikte grup, staking ödüllerinin likit olduğunu ve bir kullanıcı tarafından talep edildiği anda açılabileceğini söylüyor. Vakit kilidi tamalandığında, kullanıcıların veDC’yi yakıma gönderebilecekleri belirtilmektedir. Geliştiriciler, bunun sonucunda DC token’ların kurtarılabileceğini söylüyor.

Dogechain’de iki kilit oyuncu, doğrulayıcılar ve yetki verenlerdir. Doğrulayıcılar evvelden belirlenmiş ölçüde token adedini paylaştırır. Yetki verenler ise token’ları seçtikleri doğrulayıcıya devreder. Belirtilenlere nazaran bu durum, Dogechain’in daha da inançlı hale gelmesine yardımcı olacak.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere; Dogechain’de gelişmeler yaşanırken, analistler DOGE’a dikkat çekiyor. Kripto para analistlerine nazaran Dogecoin fiyatının düşüşe devam etmesi beklenen. Önde gelen memecoin projesi Dogecoin, son düşüşünden kaynaklı olarak paniğe neden oldu. FTX krizinden ötürü düşüş yaşayan kripto para ünitelerinden biri oldu. Kripto analisti Michael Fasogban, Dogecoin fiyat trendini kıymetlendirdi. Analiste nazaran DOGE fiyatındaki son düşüş, fiyatı 0,071 dolar takviye düzeyine kadar götürebilme potansiyeline sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir