Abdülkerim Bardakcı yarışı! Teklifler aşikâr oldu

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un transfer etmek istediği Abdülkerim Bardakcı’nın Konyaspor’la olan kontratı 30 Haziran 2025’te sona erecek. Deneyimli futbolcunun şimdiki piyasa kıymeti 5 milyon euro olarak gösteriliyor.

4 BÜYÜKLERİN GÖZDESİ HALİNE GELDİ

Transfer periyodunun başlamasıyla bir arada bilhassa 4 büyüklerde ağır bir trafik yaşanıyor. Lakin Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’da özellikle bir isim öne çıkıyor. Tüm kulüplerin ilgi duyduğu, hatta resmi teşebbüs bile başlattığı tek isim, şu anda Abdülkerim Bardakcı oldu.

İLK TEKLİF F.BAHÇE’DEN

27 yaşındaki savunmacı için Konyaspor’a birinci resmi transfer teklifini yapan kadro Fenerbahçe oldu. Sarı-lacivertliler Abdülkerim Bardakcı için Konyaspor’a 2 milyon 500 bin euroluk bir transfer teklifinde bulundu. Fenerbahçe’de Portekizli teknik yönetici Jorge Jesus’un sol ayaklı olması ve gelen raporu olumlu bulması nedeniyle Abdülkerim Bardakcı’ya onay verdiği öğrenildi.

EN GÜZEL TEKLİF GALATASARAY’DAN

Galatasaray Lideri Dursun Özbek’in telefonla aradığı Konyaspor Lideri Fatih Özgökçen’e başka ekiplerden daha güzel bir transfer teklifi sunduğu belirtildi. Sarı-kırmızılılar, yeşil-beyazlılara 3 milyon euroluk bonservis bedelinin yanı sırada takasta Alpaslan Öztürk ve Aytaç Kara’yı da önerdi. Galatasaray’ın bir öbür transfer teklifi de 2 milyon 500 bin euro ile birlikte Olimpiu Morutan’ı kiralık vermek oldu.

BEŞİKTAŞ YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Abdülkerim Bardakcı için Beşiktaş ve Trabzonspor’un da ilgisi bulunuyor. Siyah-beyazlılar, her ne kadar savunmaya Romain Saiss desteği yapsa da tecrübeli savunmacıyı takip ediyor. Siyah-beyazlıların daha çok takas yolu ve bir ölçü para ile Abdülkerim Bardakcı için Konyaspor’a teklifte bulunacağı belirtiliyor.

AVCI’NIN BEĞENDİĞİ İSİM

Süper Lig’in son şampiyonu Trabzonspor’da da Teknik Yönetici Abdullah Avcı’nın beğendiği isim olan Abdülkerim Bardakcı için listede yer alsa da rastgele bir resmi transfer teklifi ya da teşebbüsün şimdi olmadığı kaydedildi.

KAYNAK: MİLLİYET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.